تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


اندر حکایت حذف دروس در پیام نور  

برخی دوستان جدید الورود از بنده حقیر سوال همی پرسیده اند که ما در ابتدای ترم داغ همی بودیم و جوانی همی کردیم و واحد زیاد همی برداشتیم و اکنون در میانه ترم پشیمان همی گشته ایم. اکنون که شهريه متغير را پرداخت همی نکرده ایم آیا شود که یک یا چند درس حذف کرده و بار دروس این ترم و ایضاً بار بدهکاری شهريه خود را سبک همی کنیم؟
در پاسخ به این دوستان همی گوییم: ای عزیز بدان که در دانشگاه پيام نور چون فرصت حذف و اضافه با تمدیدهای مکررش تمام همی شود، راه گر

ادامه مطلب  

حق سهيم شدن در سود شرکت  

یکی از اهداف خریداران از خرید سهام یک شرکت , سهیم شدن در سود شرکت می باشد. میزان سود تقسیمی متعلقه به هر سهم در مجمع عمومی سالانه شرکت تعیین میشود.. منظور از سود , سود قابل تقسیم است که شامل سود خالص سال مالی شرکت منهای زیان های سال های مالی قبل و اندوخته قانونی ( نصف سود خالص هر سال ) و سایر اندوخته های اختیاری , به علاوه سود قابل تقسیم سال های قبل که تقسیم نشده است , میشود . نحوه پرداخت سود قابل تقسیم را نیز مجمع عمومی تعیین میکند. اگر مجمع عمومی د

ادامه مطلب  

باشگاه مشتریان در باشگاه های ورزشی (بدنسازی، بیلیارد، بولینگ، گیم نت و.....)  

یکی از عمده ترین مشکلات باشگاه های ورزشی غیر از اینکه مراجعه کنندگان ثابت آن ها محدود می باشد، تاخیر در پرداخت شهريه  و اینکه مازاد بر هزینه پرداختی از امکانات باشگاه استفاده می کنند.
برای این گروه از باشگاه ها سناریوی بلیطی را پیشنهاد می دهیم. این سناریو به این صورت می باشد که فرد مراجعه کننده با پرداخت مبلغ شهريه و ورودی، کارتی با میزان درصدی بیشتر از پرداختی شخص شارژ می نماییم. سپس فرد با هر بار مراجعه مبلغ آن جلسه از حسابش کسر می شود و می

ادامه مطلب  

اخذ کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان 95  

دانشجویانیکه ترم تابستان امتحان دارند باید کارت ورود به جلسه دریافت نمایند و اگر بدهی شهريه دارند نمی توانند کارت را دریافت کنند لطفا به توضیحات قبلی این وبلاگ توجه نمایید و نسبت به پرداخت شهريه اقدام نموده و کارت ورود به جلسه را دریافت نماییددانشجویان دوره فراگیر نوبت شانزدهم طبق توضیحاتی که در همین وبلاگ گذاشتم باید مابه التفاوت شهريه دوره فراگیر را علاوه بر شهريه ترم تابستان تسویه کنند تا بتوانند کارت ورود به جلسه بگیرند .

ادامه مطلب  

چرا ترک خر شد!!؟؟  

بعد از به توپ بستن مجلس توسط محمد علی شاه تبریزیها شورش کردند و بر علیه استبداد شاه قیام کردند.شهر توسط شاه و استعمار انگلیس محاصره شد ۶ماه تمام شهر در محاصره بود.قحطی و کمبود غذا بیداد کرد.اما مردم تسلیم نشدند.پیغام مردم شهربه محاصره کنندگان این بود.غذا تمام شده عیب ندارد یونجه میخوریم.یونجه هم تمام شود برگ درخت میخوریم ولی تسلیم نمیشویم.همه جاپیچید که ترکها خرشدند..!!افسوس که ما هم دامن زدیم.کاش یاد بگیریم ب یکدیگر توهین نکنیم!

ادامه مطلب  

نحوه پرداخت وام قرض الحسنه در نرم افزار بایوتک  

نرم افزار حسابداری قرض الحسنه بایوتک بدون شک بهترین و کاملترین نرم افزار مدیریت صندوق های قرض الحسنه خانوادگی کشور است. و تصمیم بر این داریم تا در این وبلاگ به معرفی برخی از قابلیت های نرم افزار قرض الحسنه بایوتک بپردازیم.
دانلود نرم افزار قرض الحسنه بایوتک
در اینجا به نحوه ی پرداخت وام و بازپرداخت اقساط به اعضای قرض الحسنه در نرم افزار بایوتک می پردازیم.
در نرم افزار بایوتک پس از ثبت نام اعضا در نرم افزار میتوانید به شرط کافی بودن موجودی ص

ادامه مطلب  

تغییر نحوه پرداخت خسارات متفرقه بیمه شدگان تامین اجتماعی از اول آذر 95  

اطلاعیه بازنشستگان محترم تامین اجتماعی
به دنبال درخواست کانون درخواست کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی نحوه پرداخت خسارات متفرقه بیمه شدگان از ارائه حواله بانک ملت به واریز به حساب بیمه شدگان نزد بانک رفاه تغییر یافته است.
آن دسته از بیمه شدگانی که فاقد شماره حساب نزد بانک رفاه  می باشند می بایست جهت افتتاح حساب نزد بانک رفاه در قالب فرم های تحویلی اقدام نمایند.

ادامه مطلب  

آموزش تعمیرات تخصصی موبایل در تبریز  

 
 
 کارگاه عملی جهت تعمیرات سخت افزاری و راه اندازی نرم افزار آموزش در آموزشگاه سازمان فنی و حرفه ای کار عملی با لوپ و نحوه کار با هیتر تعمیرات ۱۰۰% علمی و تضمینی از پایه تا پیشرفته امکان برگزاری زمان کلاسها به دلخواه کارآموزان یادگیری الکترونیک پایه از مبتدی تا پیشرفته شهريه مناسب و با شرایط پرداخت اقساطی امکان تمرین در غیر اوقات کلاس یادگیری مهارت تعمیر انواع گوشی موبایل شامل: Nokia – Samsung – Motorola – Sony – Apple نقشه خوانی شماتیک و عیب یابی بور

ادامه مطلب  

اطلاعیه پرداخت به موقع شارژ  

قابل توجه ساكنین محترم :
  با عنایت به صورتجلسه هیئت مدیره در خصوص نحوه پرداخت و محاسبه  شارژ ماهانه،  ضروریست ساکنین محترم نسبت به پرداخت مبلغ شارژ واحد خود تا تاریخ 10 همان ماه اقدام نمایند

به جهت تاكید بر پرداخت بموقع شارژ ماهانه ، جریمه ای متناسب با مدت زمان تاخیر برای ساکنینی که با تاخیر شارژ خود را پرداخت نمایند منظور خواهد شد که مقدار جریمه تاخیر به ازای هر 30هزار ریال معادل  3000 تومان خواهد بود . از ساکنین محترم درخواست میگردد به جهت ج

ادامه مطلب  

تفاوت رابطه ی دراز مدت و کوتاه متفاوت  

راز پیش روی در مکالمات کوتاه و متقاعد کردن افراد برای مدت کوتاه و روابط کوتاه مدت، تاکید بر روی شباهت هاست.
همین کار در ازدواج شاید از پیش شرط های خوش اومدن باشه ولی در درازمدت هیچ کاری نمیکنه. و اصلا هم "متقاعد کننده" به نظر نمیاد. برای داشتن یک ازدواج موفق باید روی تفاوت ها فوکوس کرد و سر اون ها مذاکره کرد.
 
- با تشکر از مدرسه ی زندگی و دیوید استرکر و دستک عزیزم.

ادامه مطلب  

خبر  

جمعی از دانشجویان رشته های تحصیلی گردشگری، جغرافیا، اقتصاد و شیمی دانشگاه پيام نور مرکز فریمان از پایانه مرزی دوغارون بازدید علمی به عمل آوردند.
 
به گزارش تایبادخبر، امروز جمعی از دانشجویان رشته های تحصیلی گردشگری، جغرافیا، اقتصاد و شیمی دانشگاه پيام نور مرکز فریمان از پایانه مرزی دوغارون که در حوزه شهرستان تایباد واقع شده است، بازدید علمی به عمل آوردند.
 
حسن صادقی حسینی، مسئول امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه پيام نور فریمان هدف از ای

ادامه مطلب  

نحوه دریافت حق الزحمه مهندسین ناظری که شخصا برگه نظارت ثبت کرده بودند.  

قابل توجه کلیه مهندسین ناظری که مستقیما توسط مالک انتخاب شده بودند و برگه نظارت ثبت کرده بودند و سازمان از پرداخت حق الزحمه به آنها خودداری میکرد.
رفع مشکل پرداخت حق الزحمه های نظارت 1395/08/22
پرداخت حق‌الزحمه نظارت برخی از پرونده‌هایی که در ابتدای سال برخلاف مقررات ملی و خارج از روال سازمان نظام مهندسی تعیین ناظر شده بودند به دلیل مشکلات نرم‌افزاری به تعویق افتاده بود که با تلاش همکاران سازمان و همکاری شرکت‌های نرم‌افزاری طرف قرارداد سا

ادامه مطلب  

عنوان سمینارهای درس روش تحقیق  

قابل توجه دانشجویان محترم درس روش تحقیق:
عنوان سمینارهای کلاس به شرح زیر می باشد. هر دانشجو موظف است یکی از موضوعات را انتخاب نمایدو از طریق ایمیل اعلام نماید. بدیهی است در صورت تقاضا بیشتر از یک نفر برای هر موضوع اولویت با دانشجویی است که آنرا زودتر از طریق ایمیل اعلام داشته است.
1- نحوه نگارش سمینار
2-نحوه نگارش پروپوزال
3-نحوه نگارش پایان نامه
4- نحوه نگارش مقاله علمی
5- نحوه ارائه دفاعیه ها
6- نحوه نگارش رزومه
7- نحوه یافتن مجلات مناسب جهت ارسا

ادامه مطلب  

پنل اس ام اس رایگان هم داریم ! همین الان ثبت نام کنید  

پنل اس ام اس رایگان هم داریم ! همین الان ثبت نام کنید
ارسال شده توسط:آریا پيامک درمطالب پيامکی 14 نوامبر 2016 دیدگاه‌ها برای پنل اس ام اس رایگان هم داریم ! همین الان ثبت نام کنید بسته هستند 6 بازدید
 
سامانه پيامک رایگان اس ام اس
با توجه به درخواست های زیاد بابت ارائه رایگان پنل اس ام اس
بسته ویژه برای پنل اس ام اس با هزینه اولیه رایگان
+ 4 شماره اختصاصی رایگان با قابلیت دریافت
+ دریافت پيامک رایگان
+ بانک شماره مشاغل – کدپستی – منطقه ای و محله ای

ادامه مطلب  

نحوه خونه  

نحوه خونه یک سایت مرجع برای آموختن نحوه ی انجام کار ها و ترفند ها در زمینه های موضوعی متفاوت می باشد. به طور کلی مطالب نحوه خونه به دو نوغ هستند:‌مطالب اختصاصی و مطالبی که با ذکر منبع از وب سایت های دیگر برداشته (و گاها ترجمه)‌ می شوند. (به نقل از خود سایت )
نحوه خونه - آموزش و نحوه انجام هر کاری  

ادامه مطلب  

نحوه خونه  

نحوه خونه یک سایت مرجع برای آموختن نحوه ی انجام کار ها و ترفند ها در زمینه های موضوعی متفاوت می باشد. به طور کلی مطالب نحوه خونه به دو نوغ هستند:‌مطالب اختصاصی و مطالبی که با ذکر منبع از وب سایت های دیگر برداشته (و گاها ترجمه)‌ می شوند. (به نقل از خود سایت )
نحوه خونه - آموزش و نحوه انجام هر کاری  

ادامه مطلب  

اطلاعیه شماره 2  

 
مدارک لازم جهت ثبت نام و شرکت در کلاس های کونگ فو توآ باشگاه محمد رسول الله (ص) سراوان
1: دو قطعه عکس
2: فتو شناسنامه و کارت ملی
3: تکمیل فرم های ثبت نام، سوابق پزشکی، تعهدنامه باشگاه، رضایتنامه والدین برای نونهالان و نوجوانان
4:پرداخت مبلغ 20000 هزار تومان هزینه ورودی ( شهريه ماهیانه 20000 هزار تومان می باشد که در اولین جلسه هر ماه دریافت می گردد).
5: پرداخت مبلغ 15000 هزار تومان بابت صدور کارت بیمه ورزشی سال 95 ( داشتن کارت بیمه ورزشی الزامی می باشد).
6: ل

ادامه مطلب  

تاریخ تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال اول ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور  

 
مهلت تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه پيام نور از هفته آینده آغاز می شود
 
به گزارش سایت پی ان یو نیوز دانشجویان دانشگاه پيام نور برای امتحانات پایان ترم خود می توانند محل امتحان خود را تغییر دهند این امکان برای دانشجویان کارشناسی با عنوان مهمان اضطراری و برای دانشجویان کارشناسی ارشد تعیین محل آزمون شناخته می شودبراساس آنچه که در تقویم آموزشی دانشگاه پيام نور آمده است (تقویم آموزشی اینجا )تاریخ درخوا

ادامه مطلب  

تاریخ تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال اول ۹۶-۹۵ دانشگاه پیام نور  

 
مهلت تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه پيام نور از هفته آینده آغاز می شود
 
به گزارش سایت پی ان یو نیوز  دانشجویان دانشگاه پيام نور برای امتحانات پایان ترم خود می توانند محل امتحان خود را تغییر دهند این امکان برای دانشجویان کارشناسی با عنوان مهمان اضطراری و برای دانشجویان کارشناسی ارشد تعیین محل آزمون شناخته می شودبراساس آنچه که در تقویم آموزشی دانشگاه پيام نور آمده است (تقویم آموزشی اینجا )تاریخ درخو

ادامه مطلب  

جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه  

عکس زیباترین مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه امسال 
در بخش آرایش و زیبایی مجله تصویر زندگی مجموعه تصاویری از شیک ترین مدل موی کوتاه را می بینید. عکس های جدیدترین مدل و آرایش مو برای علاقمندان به موهای کوتاه.
 
ژورنال انواع مدل موهای کوتاه زنانه  
 

ادامه مطلب  

تعريف شناسه پرداخت شارژ  

با احترام به آگاهی می‌رساند كه با عنایت به اینكه فرایند  تعرف شناسه پرداخت شارژ با همكاری بانك ملت در حال اجرا می‌باشد تا اطلاع ثانوی ( كه تقریبا یك هفته برآورد می‌شود) امكان پرداخت شارژ به شماره حساب اعلان شده مقدور نمی‌باشد.
پس از اجرای فرایند اشاره شده، شناسه‌ها به اعضا اعلان می‌گردد.
با سپاس -دبیر هیئت مدیره

ادامه مطلب  

نحوه پرداخت و بسته ها در سایت نس یار  

نحوه پرداخت و بسته ها در سایت نس یار
تعرفه های در نظر گرفته شده برای عملیات ها در صفحه تعرفه ها قرار داده شده است. برای عملکردهای بررسی دیسکت و یکپارچه سازی و ارسال به HIX، هزینه ها به ازای هر نسخه محاسبه می شود. هر چند با توجه به سیاست سایت، ارسال به HIX در حال حاضر رایگان است. برای گزارشات و آگهی ها تعرفه ثابت در نظر گرفته شده است. برای دریافت این هزینه ها از اعضای سایت یک حساب کاربری برای آنها ایجاد شده است که ابتدا آن را شارژ می کنند. این شارژ با

ادامه مطلب  

قیمت میلگرد قزوین/ پارس آرمان/ آناهیتا گیلان/ ابهر/ شاهرود/آریاذوب/آریان فولاد  

 
فروش میلگرد از درب کارخانجات-فروش میلگرد از بنگاه تهران -0 صادرات میلگرد به کشورهای همسایه- ساخت و نصب سوله در عراق-
میلگرد آناهیتا گیلان
 

ردیف
سایز
حالت
استاندارد
قیمت امروز
قیمت دیروز
نحوه پرداخت

1
8
شاخه
a2
17500
18000
پول پیش

2
10
شاخه
a2
17400
17900
پول پیش

3
12
شاخه
a3
17100
-17600
پول پیش

4
14تا25
شاخه
a3
17100
 16500
 پول پیش

 
میلگرد آریان فولاد قزوین
 

ردیف
سایز
حالت
استاندارد
قیمت امروز
قیمت دیروز
نحوه پرداخت

1
8
شاخه
a2
17270
 17370
 

2
10
شاخه
a2
16570
17870
پول پیش

 3
12
ش

ادامه مطلب  

قیمت میلگرد قزوین/ پارس آرمان/ آناهیتا گیلان/ پرشین فولاد/ آذر امین فولاد  

 
فروش میلگرد از درب کارخانجات-فروش میلگرد از بنگاه تهران -0 صادرات میلگرد به کشورهای همسایه- ساخت و نصب سوله در عراق-
میلگرد آناهیتا گیلان
 

ردیف
سایز
حالت
استاندارد
قیمت امروز
قیمت دیروز
نحوه پرداخت

1
8
شاخه
a2
17200
1720
پول پیش

2
10
شاخه
a2
17100
17100
پول پیش

3
12
شاخه
a3
16800
-17000
پول پیش

4
14تا25
شاخه
a3
16800
 16900
 پول پیش

 
میلگرد آریان فولاد قزوین
 

ردیف
سایز
حالت
استاندارد
قیمت امروز
قیمت دیروز
نحوه پرداخت

1
8
شاخه
a2
17050
 17370
 

2
10
شاخه
a2
16350
16670
پول پیش

 3
12
ش

ادامه مطلب  

استفاده از پنل اس ام اس به عنوان ابزاری موثر در ارتباطات  

استفاده از پنل اس ام اس به عنوان ابزاری موثر در ارتباطات و اطلاع رسانی در جهان می باشد. یکی از موثرترین و مهم ترین ابزار نوین ارتباطی و اطلاعاتی در عصر کنونی که کاربرد های گسترده ای در میان قشر وسیع و گسترده ای از مردم جامعه امروزی ایجاد کرده است، تلفن همراه و سرویس های پيام کوتاه از جمله پنل اس ام اس و سامانه های ارسال پيام کوتاه می باشد. پنل اس ام اس پروتکلی است که امکان ارسال پيام به صورت متن به تلفن های همراه بدون نیاز به سیم کارت های اع

ادامه مطلب  

قیمت میلگرد قزوین/ پارس آرمان/ آناهیتا گیلان/ ابهر/ شاهرود/آریاذوب/آریان فولاد  

 
فروش میلگرد از درب کارخانجات-فروش میلگرد از بنگاه تهران -0 صادرات میلگرد به کشورهای همسایه- ساخت و نصب سوله در عراق-
میلگرد آناهیتا گیلان
 

ردیف
سایز
حالت
استاندارد
قیمت امروز
قیمت دیروز
نحوه پرداخت

1
8
شاخه
a2
17200
18000
پول پیش

2
10
شاخه
a2
17100
17900
پول پیش

3
12
شاخه
a3
17000
-17600
پول پیش

4
14تا25
شاخه
a3
1690
 16500
 پول پیش

 
میلگرد آریان فولاد قزوین
 

ردیف
سایز
حالت
استاندارد
قیمت امروز
قیمت دیروز
نحوه پرداخت

1
8
شاخه
a2
17370
 17370
 

2
10
شاخه
a2
16670
17870
پول پیش

 3
12
ش

ادامه مطلب  

قیمت میلگرد قزوین/ پارس آرمان/ آناهیتا گیلان/ ابهر/ شاهرود/آریاذوب/آریان فولاد  

 
فروش میلگرد از درب کارخانجات-فروش میلگرد از بنگاه تهران -0 صادرات میلگرد به کشورهای همسایه- ساخت و نصب سوله در عراق-
میلگرد آناهیتا گیلان
 

ردیف
سایز
حالت
استاندارد
قیمت امروز
قیمت دیروز
نحوه پرداخت

1
8
شاخه
a2
1700
17200
پول پیش

2
10
شاخه
a2
16900
17100
پول پیش

3
12
شاخه
a3
16600
-16800
پول پیش

4
14تا25
شاخه
a3
16600
 16800
 پول پیش

 
میلگرد آریان فولاد قزوین
 

ردیف
سایز
حالت
استاندارد
قیمت امروز
قیمت دیروز
نحوه پرداخت

1
8
شاخه
a2
16870
 17050
 

2
10
شاخه
a2
16170
16350
پول پیش

 3
12
ش

ادامه مطلب  

نحوه مراقبت از پوست در فصل پاییز به نقل از الیزابت لامونت  

نحوه مراقبت از پوست در فصل پاییز چیست؟
استارت کالا: با تغییر شرایط آب و هوایی و سرد و خشک شدن روزها، نحوه مراقبت از پوست نیز باید تغییر یابد. برای فهمیدن جدیدترین نکات راجع به مراقبت از پوست، مصاحبه ای با الیزابت لامونت ترتیب داده ایم: الیزابت راهنمایی های خود را درباره چگونگی داشتن پوستی زیبا و جذاب در حین فصل پاییز توضیح می دهد:

ادامه مطلب  

ویکند  

ویکندی که همه ش بارون بباره و ابری باشه خره!! آخه چه معنی داره کل شنبه و یکشنبه بارون بباره و هوا سرد باشه اونوقت دوشنبه که میشه آفتاب چشم و بزنه؟! همه چی چپکی شده ها!!رفتم دانشگاه میگن باید 500 یورو شهريه بریزی! احمقانه س! چون من تا اپریل 2017 نباید شهريه بریزم . امروز دوباره رفتم سگرتریا که صحبت کنم باهاشون ولی نبودن و گفتن سه شنبه تا جمعه بیا. حالا فردا نمیتونم برم چون از نایک سفارش دادم و باید خونه منتظر بمونم تا بیاد. ولی پس فردا میرم و خدا کنه که

ادامه مطلب  

عدم امکان مبادلات نسیه  

اقتصاد تهاتری از فقدان چیزی که بتوان به کمک آن پرداخت ها را در آینده انجام داد ، رنج می برد.به عبارت دیگر در سیستم مبادلات تهاتری ، امکان اینکه قراردادی به منظور پرداخت در آینده صورت گیرد وجود ندارد.در اقتصادی که مبادلات به صورت غیر تهاتری است پرداخت ها می تواند به آینده موکول گردد.معمولا افراد و موسسات توافق هایی در رابطه با خرید کاشانه اتومبیل و .... به صورت قسطی برای یک دوره زمانی که سررسید پرداخت ها معمولا در آینده با یکدیگر دارند.اما در ا

ادامه مطلب  

تعطیلی مرکز آموزش آزاد الکترونیکی زبانها و صد واویلا!  

به دستور ولی پور مرکز آموزش آزاد الکترونیکی زبانها تعطیل شده و این در حالی است که 25 نفر زبان آموز شهريه پرداخت کردند و هنوز دوره برگزار نشده و حق التدریس مدرسین هم بلاتکیف است البته شرکتهای خدمات دهنده هم شاکی و طلبکار. یادم رفت کارشناس این دوره ها هم اخراج شده. تبریک و تهنیت به همه دانشگاهیان عزیز
منبع : کارشناس خوب

ادامه مطلب  

نرم افزار هتل داری هیرکان گشت  

 
 
نام : نرم افزار هتل داری هیرکان گشت
 
دسته بندی : کد نویسی ( نرم افزاری )
 
قیمت : 1.000.000 تومان ( نسخه کامل )
 
ویدیو محصول : ( در دست اقدام )
 
  7949  871  0911
 
سایر مشخصات :
نرم افزار هتلداری هیرکان گشت، برنامه ای ساده ویژه حسابداری و مدیریت انواع مراکز اقامتی چون هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر، مهمانسرا، مسافرخانه، پانسیون، کمپ و ... می باشد.
این نرم افزار هتلداری در کوتاه ترین زمان، عملیات پذیرش میهمانان و تخصیص اتاق و خدمات تهیه گزارشات مربوطه را ا

ادامه مطلب  

فروش پنل پیامک انبوه فروش سامانه پیامک انبوه قیمت ارسال انبوه پیامک  

خرید پنل پيامک انبوه + پنل رایگان ارسال فکس + پيامک صوتی ارسال به بلک لیست
ارسال شده توسط:آریا پيامک درمطالب پيامکی 16 نوامبر 2016دیدگاه‌ها برای خرید پنل پيامک انبوه + پنل رایگان ارسال فکس + پيامک صوتی ارسال به بلک لیست بسته هستند 40 بازدید
 
ارسال اس ام اس انبوه با پنل پيامک آریا
پنل اس ام اس آریا چیست؟
با استفاده از پنل پيامک شما میتوانید به تمامی کاربران – نقاط ایران – مشاغل و … ارسال پيامک داشته باشید
ولی پنل یک نرم افزار تحت وب است
که شما

ادامه مطلب  

عنوان سمینارهای درس روش تحقیق - اطلاعیه شماره 2  

سمینار کلاسی درس روش تحقیق:
به همراه داشتن کامپیوتر شخصی در زمان ارائه الزامی است.
مدت ارائه 15 دقیقه و در صورت نیاز 5 دقیقه پرسش و پاسخ خواهد بود.


ردیف

عنوان سمینار

ارائه دهنده

تاریخ ارائه


1

نحوه نگارش سمینار

مرجان محرابی

 


2

نحوه نگارش پروپوزال

میثم رامشک

 


3

نحوه نگارش پایان نامه

خانم زینالی

 


4

نحوه نگارش مقاله علمی

سیدحسین سادات پور

 


5

نحوه ارائه دفاعیه ها

 

 


6

نحوه نگارش رزومه

فروزنده عظیمی 

 


7

نحوه یافتن مجلات مناسب ج

ادامه مطلب  

ترخیص برنج با ارز مرجع و مبادلاتی  

نحوه ترخیص برنج با ارز مرجع و مبادلاتی از گمرک اعلام شد

نحوه ترخیص برنج با ارز مرجع و مبادلاتی از گمرک اعلام شدگمرک ایران در بخشنامه ای به ادارات کل گمرک کشور، نحوه ترخیص برنج وارداتی با ارز مبادله ای را اعلام کرد.به گزارش خبرنگار مهر، گمرک جمهوری اسلامی ایران در بخشنامه ای به ستاد نظارت گمرکات استان و ادارات کل گمرک کشور نحوه ترخیص برنج وارداتی با ثبت سفارش ارز مرجع و مبادلاتی را اعلام کرد.در این بخشنامه آمده است: پیرو بخشنامه مورخ 14 بهمن

ادامه مطلب  

نحوه مطالبه اجرت المثل ایام تصرف در ملک مشاعی  

نحوه مطالبه اجرت المثل ایام تصرف در ملک مشاعی
اصولا یک مال متعلق به یک نفر است اما در مواردی چه به طور ارادی و چه به طور قهری و غیرارادی، چند نفر مالک یک مال هستند. در اصطلاح حقوقی به چنین مالی که دارای چند مالک است، مال مشاعی گفته می‌شود.
مال ممکن است به طور ارادی و در نتیجه عقد اشتراکی شود یا ممکن است با فوت یک شخص، ورثه وی جانشین او در تملک مال شوند که  در اینجا مال به طور قهری به آنها منتقل شده است. مورد اخیر موضوع پرونده حاضر است. نحوه دخالت

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام