تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


- بیش از %88 خانواده های روستایی ابهر از نعمت گاز برخوردارند.  

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: 88.5 درصد خانوارهای روستایی شهرستان ابهر از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند.
سیدسعید عسگریان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار صائین نیوز اظهار کرد: همزمان با هفته دولت چندین پروژه گازرسانی در شهرستان ابهر به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه در این ایام گازرسانی به 3 روستا به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: 145 خانوار روستایی شهرستان ابهر با این بهره‌برداری از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.
مدیر عامل شرکت گا

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به مناسبت گرامیداشت بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  مسابقه کتابخوانی مکتوب  از کتاب " ضیافت بلا  " تالیف سید محمد مهدی میرباقری  برگزار و به 10 نفر از برندگان به قید قرعه جوایزی اهداء می نماید.
برای دریافت فرم  و شرکت در مسابقه به کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر  مراجعه فرمایید .
مهلت شرکت در مسابقه :    15/8/1395  لغایت 30/8/1395
جهت کسب اطلاعات بیشتر با کتابخانه عمومی حکیم هیدجی تماس بگیری

ادامه مطلب  

نمون برگ آمار منابع انسانی شهرستان ،منطقه در حوزه ی پرورشی در سال تحصیلی 96-95  

قابل توجه همکاران محترم 
مستدعی است همکاران محترم حوزه پرورشی شهرستان / منطقه  فایل نمون برگ آمار منابع انسانی شهرستان ،منطقه ………….. در حوزه ی پرورشی در سال تحصیلی 96-95 را از اینجا دریافت و پس از تکمیل تا تاریخ منظور به این اداره کل عودت نمایند. 

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  

برگزاری مسابقه کتابخوانی  به مناسبت هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر به مناسبت گرامیداشت بیست و چهارمین دوره هفته کتاب ، کتابخوانی و کتابدار  مسابقه کتابخوانی مکتوب  از کتاب " ضیافت بلا  " تالیف سید محمد مهدی میرباقری  برگزار و به 10 نفر از برندگان به قید قرعه جوایزی اهداء می نماید.
برای دریافت فرم  و شرکت در مسابقه به کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر  مراجعه فرمایید .
مهلت شرکت در مسابقه :    15/8/1395  لغای

ادامه مطلب  

 

شهرستان راور از شهرستان‌های استان کرمان است که در شمال این استان واقع شده‌است.[۱] مرکز این شهرستان شهر راور است. جمعیت شهرستان راور بنا بر سرشماری سال ۱۳۸۵ مرکز آمار ایران، برابر ۳۹۴۶۲ نفر است. این شهرستان، بعد از کوهبنان شمالی‌ترین شهرستان استان است. محصولات کشاورزی آن پسته، انار و... است. از نظر صنایع دستی راور مرکز مهم تولید قالی در استان کرمان است. قالی‌های بافت راور شهرت جهانی دارند. نقش معروف «سرّام» یا نقش «سه کبک» از مشهورترین نقش‌

ادامه مطلب  

افزایش جمعیت پلنگ در زیستگاه های شهرستان آرادان  

شاه حسینی سرپرست حفاظت محیط زیست شهرستان آرادان گفت: در سال جاری با توجه به مشاهدات مامورین یگان حفاظت محیط زیست  و گزارش های مردمی مبنی بر مشاهده پلنگ در مناطق ، شاهد افزایش جمعیت این حیوان در زیستگاه های حوزه استحفاظی این شهرستان بوده ایم.

ادامه مطلب  

دستکاری در آمار، گناهی کبیره است  

به گزارش  آوا خبر به نقل از همه با هم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن، اعضای شورای عالی آمار کشور و مدیران مرکز آمار ایران، «آمار و اطلاعات دقیق، متمرکز و علمی» را پایه‌ی اصلی در تصمیم‌گیری کارآمد برای کشور خواندند و با تأکید بر اهمیت طرح سرشماری عمومی، خطاب به مردم خاطرنشان کردند: همه‌ی مردم عزیز باید به‌طور جدی در این طرح مهم مشارکت کنند.

ادامه مطلب  

اجرای طرح خادم اربعین در شهرستان ملکشاهی  

امدادگران و نجاتگران خواهر ملکشاهی درطرح خادمین اربعین مشارکت میکنند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی نجاتگران وامدادگران خواهر در کنار برادران به زائرین اربعین حسینی خدمت میکنند.ازتاریخ ۹۵/۸/۲۵ خواهران نجاتگر این جمعیت در پست های ثابت ۱۲ ساعته به مدت ۱۰ روز به زائرین خدمت میکنند.
کلاس بازآموزی طرح خادم اربعین برای نجاتگران و امدادگران خواهر جمعیت هلال احمر ملکشاهی با مربیگری آقای علی حیدری فر  برگزار شد
صادق کریم

ادامه مطلب  

دیدار اعضای هلال احمر شهرستان ملکشاهی با فرماندار  

صبح امروز ۱۳۹۵/۸/۲۴ پرسنل و جمعی از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی جهت إرائه گزارش کار،مشکلات موجود و برنامه ریزی برای طرح خادم اربعین با فرماندار محترم شهرستان دیدار کردند، در این جلسه آقای کریمی نژاد گزارشی از عملکرد هلال احمر شهرستان را در چند ماه اخیر إرائه دادند.
همچنین خانم مهدیه محمدی؛دبیر کانون جوانان جمعیت از برنامه های جوانان برای ایام اربعین خبر دادند و مشکلات و مباحث پیش رو را بیان کردند، در این نشست آقا

ادامه مطلب  

تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر ملکشاهی به طور شبانه روزی به زائرین خدمت میکنند  

 نویسنده: مهدیه محمدی
مسول طرح اربعین جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی از خدمت رسانی تیم های امدادونجات برادران و خواهران در طول شبانه به زوار خبر داد. عارف تیلا ، تعداد پایگاهای ثابت در این شهرستان را پایگاه شهیدموسی زاده در سه راهی ایلام ،ملکشاهی،دره شهر و سه پایگاه سیار ( 1پایگاه خواهران در سطح شهر.۲. پایگاه پاریاب۳پایگاه ترشابه عنوان کرد.
وی تعداد امدادگر ونجاتگر در این پست ها را۲۴ نفر عنوان کرد و گفت: این افراد به طور شبانه روزی به زوا

ادامه مطلب  

ترافیـک خیـابان ولیـعصر ابهــر چالشـی برای آینـده  

چالش همان چالش است.  چه در مسکن ، شغل و چه ترافیک ...همدر هر موضوع و مجموعه ای اگر نقصی وجود داشته باشد چالش را در پی خواهد داشت  و باید برای برطرف نمودن کاستی ها چاره ای یافت. متاسفانه ترافیک  در منطقه ی ابهر کم کم دارد به یک چالش بسیار مهم تبدیل شده و در آینده ی نزدیک اصلی ترین معضل شهری را برای ابهر و ابهر نشینان رقم خواهد زد.نمیدانم آیا مسئولین دنبال چاره هستند؟ بنده به عنوان یک میهمان و بنا به دعوت دوست عزیزم مهندس یاشار نوری به ابهر آمده و د

ادامه مطلب  

افزایش آمار مرگ به خاطر گرفتن عکس سلفی یک پدیده جهانی  

افزایش آمار مرگ و میر به خاطر گرفتن عکس سلفی به یک پدیده جهانی تبدیل شده است
فروشگاه اینترنتی استارت کالا : با توجه به گزارشی که اخیرا منتشر شده است، در 29 ماه گذشته بیش از 127 نفر در حال سلفی گرفتن کشته شده اند. 60% از این مرگ ها در هند و 6.3% در آمریکا اتفاق افتاده است. مرگ سلفی مرگی تعریف شده است که اگر شخص عکس سلفی نمی گرفت رخ نمی داد!
 

ادامه مطلب  

افزایش جرایم خشن در تهران  

به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، دکتر محمد قدیرزاده در خصوص وضعیت پرونده ها و رجوع مردم در حواشی شهر تهران به مراکز پزشکی قانونی، افزود: متاسفانه بر اساس مباحث و آمار موجود شاهد این هستیم که هر چه به حواشی شهرها به ویژه تهران نزدیک می شویم، شاهد افزایش آمار جرائم هستیم.
 
وی در خصوص نوع این جرائم ارتکابی در حواشی پایتخت، اظهارداشت: در حال حاضر، میزان جرائم خشن در این مناطق در حال افزایش است و مراجعات بسیاری در این خصوص وجود دارد.
 
رئیس گروه م

ادامه مطلب  

کوچ بیش از هفت هزار خانوار عشایر خراسان رضوی به همراه 923 واحد دامی به مناطق قشلاقی آغاز شد.  

کوچ بیش از هفت هزار خانوار عشایر خراسان رضوی به همراه 923 واحد دامی به مناطق قشلاقی آغاز شد.  
 
مدیر کل امور عشایر استان خراسان رضوی امروز اعلام کرد: عشایر قوچان با جمعیت 350 خانوار و 70 هزار راس دام با عبور از شهرستان های فاروج، شیروان، بجنورد، مانه و سملقان به مناطق قشلاق مراوه تپه استان گلستان کوچ می کنند.
حسین صفر پور افزود: 480 خانوار از عشایر طایفه طاهری و ایلخانی شهرستان بردسکن هم به همراه 56 هزار راس دام به مناطق کوه سفید و چاه مسافر شهرستا

ادامه مطلب  

جلسه هم اندیشی کتابداران شهرستان خاتم  

جلسه هم اندیشی کتابداران شهرستان خاتم 
جلسه هم اندیشی کتابداران شهرستان خاتم با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و کتابداران، صبح دوشنبه 10/08/95 در محل کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر(عج) برگزار شد.
سیدعباس طباطبائی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم با تشکر از همه کتابداران ، گفت: هدف از برگزاری این جلسه پیگیری مصوبات جلسه قبل و بررسی برنامه های هفته کتاب و کتاب خوانی جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه ها می باشد.
ایشان

ادامه مطلب  

10 هیات ‏مذهبی شیروان در عزاداری روز اربعین حسینی مشارکت دارند  

10 هیات ‏مذهبی شیروان در عزاداری روز اربعین حسینی مشارکت دارند
شیروان- ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شیروان گفت: 10 هیات مذهبی شهرستان شیروان در مراسم عزاداری روز اربعین حسینی مشارکت دارند.
 
حجت الاسلام محمود عزیزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: مردم مومن و شهید پرور این شهرستان دیشب به سوگواری و عزاداری پرداخته اند و تمام حسینیه ها، مساجد و هیات های مذهبی مملو از جمعیت عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) بود. وی با بیان اینکه

ادامه مطلب  

دیدار اعضای جوانان جمعیت هلال احمر ملکشاهی با امام جمعه شهرستان  

نویسنده: مهدیه محمدی
صبح امروز به مناسبت هفته جوانان جمعیت هلال احمر اعضای جوانان جمعیت ملکشاهی با امام جمعه دیدار کردند در این دیدار اقای کریمی نژاد ریس جمعیت ملکشاهی گزارشی از عملکرد جوانان در هلال احمر رو بیان کردند و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین اقای امینی امام جمعه ملکشاهی ضمن تبریک و تقدیر از اعضا جوانان گفتند سرمایه های این ملت جوانان هستند ایشان افزودند باید به جوانان میدان داد تا قدرت و عملکرد خود را به جامعه اثبات کنند که امرو

ادامه مطلب  

اربعین وعده گاه عاشقان حسینی  

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛امام جمعه ابهر در جمع نمازگزاران ابهری با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی از مسئولان خواست تا تدابیر لازم را برای تسهیل در حضور مردم ولایی ایران اسلامی در همایش بزرگ پیاده روی اربعین به کار گیرند.
حجت الاسلام رحیمی به آغار هفته بسیج هم اشاره کرد وگفت:بهترین سخن را در این باره امام راحل فرموده اند که اگر برکشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شود چشم طمع دشمنان از آن دور خواهد ماند.
خطیب جمعه ابهر تنها

ادامه مطلب  

نامه سرگشاده به نماینده ی منطقه :  

جناب محمد عزیزی، نماینده ی مردم محترم شهرستان های ابهر ، خرمدره و سلطانیه ، با زمزمه ومرور شعارها وسخنرانی هایتان دربحبوهه ی تبلیغات انتخاباتی دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی به جاذب ترین شعارتان یعنی برخورد با مدیران هتلی یا همان مدیران پروازی در منطقه بر می خوریم و انتظار داریم که اولین اقدام عاجلتان فشار از بالا و چانه زنی از منطقه جهت جابجایی این مدیران و انتصاب چهره های بومی و جوان منطقه در آن مناصب باشد. همانطوری که مستحضر می باشید ،م

ادامه مطلب  

ارتباط بی واسطه ی فرماندار ابهر با مردم ، عاملی مهم برای ارتقاء رضایتمندی عمومی در منطقه خواهد بود..  

جناب آقای حیدری ، فرماندار محترم شهرستان ابهر.ضمن عرض سلام و تبریک از بابت انتصاب حضرتعالی به عنوان فرماندار شهرستان و نیز عذرخواهی از بابت عدم حضور نماینده ای از نشریه ی میعاد ابهر در جلسه نشست با حضرتعالی در جمع به اصطلاح خبرنگاران در فرمانداری ( نقدهای ما از نحوه ی برگزاری آن جلسه و ناتوانی ریاست فعلی ارشاد ابهر در ارتباط گیری با رسانه ها و ناکارآمدی وی در مبحثی دیگر به عرض خواهد رسید ) ، همانطوریکه مستحضر می باشید ،  دوران کوتاه زندگی هر

ادامه مطلب  

کتاب در استانبول ترکیه چه می‌کند؟  

طبق آمار منتشرشده سرانه مطالعه کتاب در کشور ترکیه حدود ۵۵ دقیقه در روز است. رقمی که ترکیه را هم‌ردیف کشورهایی مثل هند، برزیل، مالزی و روسیه قرار می‌دهد. دسترسی به آمار دقیق سرانه مطالعه ایران چندان ساده نیست، چراکه آمار به‌شدت متفاوتی دراین‌باره ارائه‌شده است. برای نمونه در سال ٨٧ علی‌اکبر اشعری رییس کتابخانه ملی ایران سرانه مطالعه را ٢دقیقه و در صورت افزودن مطالعه کتاب‌های درسی،۶دقیقه اعلام کرد و به سیاه نمایی متهم شد. در همان زمان م

ادامه مطلب  

برگزاری مراسم عزاداری حسینی  

بـــنـال ای دل! نـــوا نیـــنوا را              ***       گلـــستان کـرده زینب کـربلا را
بــنـال ای دل ! نوای غــم رسیده               ***             فــلک چون زیـنب کـبری نـدیده
مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله توسط کانون آزاد  جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی در محل شعبه این شهرستان برگزار گردید، این برنامه با حضور اعضا خواهر و برادر این جمعیت با قرائت زیارت عاشورا و نوحه خوانی و مداحی آقای مجیدباشی و نوجوان هلال احمری محم

ادامه مطلب  

شهرستان تکاب  

شهرستان تکاب
تَـکاب یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی است. این شهر از سمت شمال به شهرستان چاراویماق در استان آذربایجان شرقی، از سمت جنوب به شهرستان‌های سقز و بیجار در استان کردستان، از سمت شرق به شهرستان ماه‌نشان در استان زنجان و از سمت غرب به شهرستان شاهین‌دژ و شهرستان بوکان در استان آذربایجان غربی محدود شده‌است. شهرستان تکاب بنابر قانون تقسیمات کشوری در سال ۱۳۸۵ خورشیدی، مشتمل بر دو بخش به نام‌های مرکزی و تخت سلیمان، با یک شهر و ۶ ده

ادامه مطلب  

برگزاری دوره تخصصی اسکان اضطراری در سرخس  

خبرگزاری ساریكا-     رئیس جمعیت هلال‌احمر سرخس گفت: دوره تخصصی اسکان اضطراری و برپایی اردوگاه، ویژه ۲۵ نفر از خواهران امدادگر در جمعیت هلال‌احمر این شهرستان برگزار شد. محمد رضایی افزود: شرکت‌کنندگان در این دوره ضمن بررسی بهترین راهکار ممکن برای ایجاد سرپناه و اسکان اولیه در زمان حوادث با مزایا و معایب چادر نخستین و در دسترس‌ترین سرپناه در زمان بروز حادثه و همچنین انواع آن آشنا شدند. رئیس جمعیت هلال‌احمر سرخس عنوان کرد: هدف از اجرای این

ادامه مطلب  

جلسه کار گروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان در شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.  

جلسه کار گروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان به ریاست مهندس مقدوری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و به میزبانی  فرمانداری طرقبه و شاندیز برگزار شد. در این جلسه که با هدف بررسی طرح هادی و محدوده روستاهای ابراهیم آباد، شمعلی و زشک برگزار شده بود مهندس مقدوری معاون محترم امور عمرانی استانداری خراسان رضوی بر جلوگیری از توسعه بی رویه مسکن در شهرستان تاکید نمود و افزود: حداقل توسعه برای سکونت گاه ها باید در نظر گرفته شود

ادامه مطلب  

جلسه بررسی مشکلات تامین آب شرب شهرستان طرقبه شاندیزبرگزار شد  

به ریاست فرماندار طرقبه شاندیز و با حضور نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، قائم مقام آب منطقه ای خراسان رضوی و مدیر عامل آب و فاضلاب خراسان رضوی جلسه بررسی مشکلات تامین آب شرب شهرستان با هدف پاسخ به دغدغه مشکل آب شرب شهرستان برای سال آینده برگزار گردید. فرماندار طرقبه شاندیز  در این جلسه ضمن تاکید براهمیت تکمیل سند جامع آب شهرستان افزود: متاسفانه سند جامع آب شهرستان تدوین گردیده اما منابع تامین آب آن مشخص نیست و دغدغه مدیرا

ادامه مطلب  

آمار افراد اعزامی به کربلا  

امار زایرین پیاده شهرستان شبستر از سامانه سماح منطقه صوفیان1918
 
شهرتسوج 847
 
حومه شهر تسوج 247
 
شهر کوزه کنان 373
علییشاه 182
 
زنگی ساربانقلی ملکزاده 86
 
گل اباد 126 
 
خامنه 78  
 
دریان 57 
 
شرفخانه 168
 
تیل 144
 
شهر سیس 333
 
شنداباد 96
 
 
شبستر بنیس شانجان دیزج خلیل وایقان نو جه ده 268
قره تپه8۹
نفرمیباشد .
با تشکر فراوان از کانال گلشن راز که ما را در اطلاع رسانی به موقع همراهی می کنند.

ادامه مطلب  

سخنی با فرماندار ابهر  

جناب حیدری ، فرماندار محترم شهرستان ابهر ، ضمن سلام و عرض خسته نباشید همانطوریکه مستحضرید ، یکی از عوامل بقای نظام و جامعه ، بویژه پس از انقلاب اسلامی ، طرح انتقادها و اشکال ها و فضای لازم برای بازگو کردن آن می باشد . فضایی که این امکان را برای هر یک از آحاد جامعه فراهم آورد ، و موانع داخلی و خارجی نصیحت و انتقاد نتوانست سدی در سر راه نصیحتگران قرار گیرد. در این راستا ، اسلام ، اصل نصیحت را عنوان کرده و سرلوحه ی آنرا « نصیحت ائمه ی مسلمین » دانس

ادامه مطلب  

تبلیغات در اینستاگرام  

تبلیغات در اینستاگرام می تواند تاثیر به سزایی را در جهت پیش برد اهداف کسب و کارتان داشته باشد، آمار رشد کاربران اینستاگرام در ایران و جهان فوق العاده است .
در حال حاضر از هر دو نفر ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و تعداد زیادی از این افراد از کاربران اینستاگرام هستند. به طور متوسط هر کاربر 630 دقیقه در ماه را در اینستاگرام می گذراند(آمار جهانی) سرانه مصرف از شبکه های اجتماعی در ایران بین ۵ تا ۹ ساعته، این ها چند تا از دلایل اهمیت استفاده از شبک

ادامه مطلب  

اجتماع بزرگ عاشورائیان در شهرستان هیرمند برگزار شد  

 اجتماع بزرگ عاشورائیان در سومین روز از ایام محرم در سالن آموزش و پرورش شهرستان هیرمند با حضور حداکثری عاشقان اباعبدالله الحسن(ع) برگزار شد.
در این مراسم که از کوچک و بزرگ ب عشق عزاداری برای سالار شهیدان حضور پیدا کرده بودند با سینه زنی و نوحه خوانی در سوگ و عزا نشستند.
این مراسم که با پخش مستقیم از شبکه استانی سیتان و بلوچستان همراه بود جمعیت کثیری را در سالن آموزش و پرورش به خود می دید.
گفتنی است که اجتماع عاشورائیان دومین سال پیاپی است که  

ادامه مطلب  

اجتماع بزرگ عاشورائیان در شهرستان هیرمند برگزار شد  

اجتماع بزرگ عاشورائیان در سومین روز از ایام محرم در سالن آموزش و پرورش شهرستان هیرمند با حضور حداکثری عاشقان اباعبدالله الحسن(ع) برگزار شد.
در این مراسم که از کوچک و بزرگ ب عشق عزاداری برای سالار شهیدان حضور پیدا کرده بودند با سینه زنی و نوحه خوانی در سوگ و عزا نشستند.
این مراسم که با پخش مستقیم از شبکه استانی سیتان و بلوچستان همراه بود جمعیت کثیری را در سالن آموزش و پرورش به خود می دید.
گفتنی است که اجتماع عاشورائیان دومین سال پیاپی است که  د

ادامه مطلب  

آمار بارش مهر ماه شهرهای استان  

با سلام در این پست آمار بارش مهر ماه شهرهای استان رو براتون آماده کردم که در جدول زیر ملاحظه میکنین که از نظر بارشی ماه قبل یعنی مهر بسیار بد بوده و همه شهرهای استان بارش زیر نرمالی داشتن


 ردیف

 نام شهرستان

 بارش مهر ماه

 ردیف

 نام شهرستان

 بارش مهر ماه


 1

 کلیبر

 24/7

 10

 شبستر

 0/2


 2

 ورزقان

 13/4

 11

 بندر شرافخانه

 0/2


 3

 مرند

 8/6

 12

 سهند

 0/2


 4

 اهر

 4/3

 13

 سراب

 0


 5

 چاراویماق

 3/6

 14

 بستان آباد

 0


 6

 جلفا

 2/6

 15

 ملکان


ادامه مطلب  

مطبوعات، محور توسعه در منطقه ی ابهررود  

رسالت مطبوعات و نشریات در هر جامعه‌‏اى، از اهمیت ویژه‌‏اى برخوردار است، زیرا چنانچه مطبوعات یک جامعه به رسالت واقعى خود عمل کند مى‏تواند استعدادهاى نهفته در ابعاد فرهنگى، اقتصادى و سیاسى را شکوفا گرداند بنابراین وسائل ارتباط جمعى و رسانه‌‏هاى گروهى باید در جهت روند تکاملى انقلاب اسلامى در خدمت اشاعه فرهنگ اسلامى قرار گیرند و در این زمینه از برخورد سالم اندیشه‏‌هاى متفاوت بهره جویند و از اشاعه و ترویج خصلت‏‌هاى تخریبى و ضد اسلامى

ادامه مطلب  

دیدار کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان مهاباد با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد  

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز دوشنبه، 1 آذرماه 1395،  بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی کتابداران کتابخانه های سطح شهرستان مهاباد با  معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدار نمودند. در این دیدار، کتانی -  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد - از کلیه کتابداران و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آوردند. ایشان بر گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و برنامه ریزی منسجم در این راستا تأکید نم

ادامه مطلب  

فراخوان نخستین جشنواره هنرهای تجسمی نفس  

فراخوان با موضوع اهدای عضو
ارتقای فرهنگ اهدای عضو در جامعه با افزایش آگاهی عموم مردم درباره ی مرگ مغزی موجب افزایش اهدای عضو از افراد مرگ مغزی و نجات جان بیماران میگردد. به همین مناسبت در کنار برگزاری مراسم بزرگداشت پیوند اعضا (جشن نفس) ، جشنواره فرهنگی نفس برای 7 سال برگزار گردیده و آثار بی نظیر شرکت کنندگان از قبیل شعر و داستان، جمله کوتاه،نقاشی ،کاریکاتور و … در این جشنواره شرکت داده شده است.
آمار نشان داده است که روزانه 10-7 نفر در ایران ب

ادامه مطلب  

حدود 5 هزار نفر عضو کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان هستند  

رییس اداره کتابخانه عمومی در گفتگو با ایرنا:
حدود 5 هزار نفر عضو کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان هستند
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان تعداد اعضای کتابخانه های عمومی این شهرستان را حدود پنج هزار نفر اعلام کرد.
حسین پایدار روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون 13 باب کتابخانه عمومی در شهرستان اردکان فعال است و 140 هزار نسخه کتاب در مخزن های این کتابخانه ها نگهداری می شود.وی آمار ماهیانه امانت کتاب در کتابخانه های عموم

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام